שירותים משפטיים

שירותים משפטיים

למשרדנו ניסיון רב במתן מגוון רחב של שירותים משפטיים בתחום דיני המשפחה והירושה בסוגיות בעלות היבטים מורכבים (משפטית, אנושית, רכושית, היבטי מס, היבטים בינלאומיים וכיוצא באלה).

משרדנו מספק ייעוץ, ליווי וייצוג בטריבונלים שונים בארץ (לרבות בתי המשפט האזרחיים, בתי הדין הרבניים ובוררויות) וכן ייעוץ וליווי משפטי ללקוחות אשר מנהלים הליכים משפטיים בחו"ל.
התדיינות משפטית בין בני משפחה מאופיינת (באופן טבעי) בהתנהלות רוויית רגשות שליליים. במקרים רבים יש לה השפעה הרסנית על כלל בני המשפחה המעורבים (ובפרט על ילדים) והשלכות קשות ארוכות טווח בהיבטים שונים.
אנו מעניקים ללקוחותינו ליווי אישי וייעוץ מקיף, החל מהשלבים המוקדמים של תחילת הסכסוך (טרם פתיחת ההליכים המשפטיים), תוך שאיפה להסדרת המחלוקות בין בני המשפחה בהסכמה ולמניעת התדיינות משפטית מיותרת. בהעדר הסכמות הליכי הליטיגציה מנוהלים על פי תכנון אסטרטגי שמותאם באופן אישי ללקוח ולהגנה על זכויותיו ותוך הקפדה על התנהלות עניינית, הוגנת, אנושית ומכבדת.

 

הסדרה נכונה של ההון המשפחתי יכולה להבטיח את תקינותם של הקשרים המשפחתיים.
למשרדנו ניסיון רב שנים בייעוץ, ליווי ומתן שירותים משפטיים לצורך הסדרת ההון המשפחתי – ארגונו, הגנה עליו ותכנון העברתו לדור הבא.
אנו מציעים ללקוחותינו מגוון רחב של כלים משפטיים להסדרת ההון המשפחתי, וביניהם: הסכמי ממון, הסכמי מתנה, הסכמים פנים משפחתיים (לרבות באמצעות תקנוני חברות או הסכמי שותפויות), נאמנויות, צוואות, צוואות הדדיות, הסכמים בין יורשים, הסכמים לחלוקת עיזבון, ייפוי כוח מתמשכים ועוד.
בחירת הכלים הרלוונטיים והשילוב ביניהם, נעשים על פי תכנון מקצועי שמותאם באופן אישי לכל משפחה לפי צרכיה (המשפטיים והרגשיים). אנו מודעים למורכבות הרגשית הכרוכה לעיתים בהסדרת ההון המשפחתי ומקפידים על התנהלות זהירה, תוך התחשבות ברצונותיהם וברגשותיהם של בני המשפחה המעורבים.

 

למשרדנו מומחיות רבה ביישוב סכסוכים משפחתיים מורכבים באמצעות גישור.
הליכי הגישור מנוהלים מתוך תפיסה כי פתרון מוסכם הוא הפתרון המיטבי עבור כל בני המשפחה. פגישות הגישור מתקיימות באווירה סובלנית המותאמת לרגישויות ולקשיים המאפיינים סכסוכים משפחתיים.
ניסיוננו הרחב מסייע בידינו להוביל את בני המשפחה במקצועיות וברגישות לפתרונות יצירתיים והוגנים, תוך בחינה משותפת של הסיכונים והסיכויים המשפטיים, הנסיבות המשפחתיות וצרכיהם של כל בני המשפחה המעורבים בסכסוך.

בנסיבות שבהן בני המשפחה לא מצליחים לפתור את הסכסוך בהסכמה, ניתן למנוע את הסלמת הסכסוך ולהביא לסיומו באופן מהיר, הוגן ודיסקרטי באמצעות הליכי בוררות.
למשרדנו ניסיון רב בניהול הליכי בוררות משפחתיים.
הליכי הבוררות מנוהלים ברגישות ובאווירה נעימה, תוך שמירה על כבודם של כל המעורבים ומתוך שאיפה למנוע הסלמה ביחסים שבין בני המשפחה.
במסגרת הליכי הבוררות אנו מקפידים על הגינות מהותית ופרוצדוראלית ועל הבטחת זכויות המתדיינים.
תחולת הדין וסדרי הדין נקבעים בכל מקרה בהתאם לנסיבות, בכפוף להסכמת הצדדים מראש (כחלק מהסכם הבוררות).